Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pagrindinės kvepalų pasirinkimo ir naudojimo taisyklės

pigūs kvepalai
Kvepalai – tarsi neatsiejama kiekvieno žmogaus įvaizdžio dalis, kuri aplinkiniams sufleruoja apie jūsų pomėgius ar net asmenybę. Kvepalai labai intymus dalykas, todėl specialistai net nerekomenduoja kitam žmogui dovanoti kvepalus, nes galite stipriai prašauti po šalį. Kita vertus, kai, ateina laikas išsirinkti kvepalus sau, ir nebūna taip paprasta. Taigi, ką reikia žinoti, prieš perkant naujus kūno kvapus?
  • Pirkti kvepalus internetu pigiau, tačiau, jei nežinote, kaip jie kvepia, o jus tiesiog žavi jų buteliuko dizainas, gamintojo vardo žinomumas ar draugių rekomendacijos, geriau jų nepirkite, nes ne veltui liaudies išminti byloja, kad skoniai nedraugauja. Tad, pirmiausia kvepalus išmėginkite įprastoje parduotuvėje, o pirkite internetu.
  • Kvepalų geriau nepikti vakare, nes po dienos uoslė būna šiek tiek „atbukusi“. Tikrąjį kvepalų aromatą geriausiai pajusite ryte, pasipurškusi ant švarios odos. Taip ant odos, nes kvepalai sąveikaudami su jūsų pH skleidžia šiek tiek kitokį kvapą. Tad popierinės juostelės nėra pats geriausias pasirinkimas.
  • Vienu apsilankymu parduotuvėje neuostykite daugiau nei trijų kvepalų, nes kvapų gauna ne tik apsuks galvą, bet ir taps sunku išsirinki geriausiai jums tinkantį kvapą.
  • Jei jau išsirinkote kvapą, neskubėkite jo pirkti. Kvepalai turi ne tik skaniai kvepėti, bet ir būti kokybiški, todėl pasikvėpinkite kaklą bei riešus, kad sužinotumėte, kiek laikosi kvepalų kvapas. Kartais pigūs kvepalai žymiai ilgiau išlaiko aromatą už brangius ir gerai žinomus, todėl neskubėkite jų nurašyti vien dėl kainos. 

O dabar šiek tiek apie kvepalų naudojimo ypatybes
  • Bėgant metams, uoslė silpnėja, tačiau tai nereiškia, kad kiekvieną rytą reikia paskęsti kvepalų debesyje. Pasikvėpinusi neturėtumėte savęs užuosti, jei užuodžiate tai reiškia, kad kvepalų padauginote.
  • Kvepalai, kaip ir bet kuris kitas produktas nėra amžinas, todėl savo mėgstamiausių kvepalų nereiktų laikyti ypatingai progai, nes jie tiesiog suges. Tad, jei pasikeitė kvepalų spalva, kvapas ar konsistencija, laikas pirkti naujus kvepalus.
  • Nelaikykite kvepalų vonios kambaryje ar šaldytuve, šaltis bei dažni temperatūros pokyčiai kenkia kvepalams, jie greitai pakeičia kvapą, kuris ir trumpiau išsilaiko. Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …