Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Koks yra sėkmingas vadovas/verslininkas?

UAB steigimas
Kol vieni mano, kad tapti verslininku įmanoma, kiti teigia, kad tai įgimtos savybės, kuriomis gali pasidžiaugti tam tikras žmonių skaičius. Žinoma, labai mažas, kadangi išties verslininkų žemėje nėra daug. Didžioji dalis žmonių – tie, kurie paklūsta įsakymams ir daro tai, kas jiems labiausiai tinka.

Kad ir kaip ten bebūtų, galima akcentuoti, kad tam tikri bruožai išties yra būdinti verslu užimantiems asmenims. Ne visi jų yra įgimti. Kai kurie – įgyti. Pateikiame sąrašą. Jeigu sau galite pritaikyti daug punktų – ateityje, jeigu tik norėsite, galite būti sėkmingas verslininkas.

1. Asmeninės naudos pamiršimas. Nors daugelis žmonių galvoja, kad verslininkai yra labai gobšūs, tačiau išties dažniausiai jų verslo pradžia būna susijusi ne su pinigais, tačiau noru skleisti tam tikrą žinią, užsiimti tam tikra veikla.

2. Išėjimas už normos ribų. Daugelis verslininkų pradžioje buvo laikomi kvailais, asmenimis kuriems nepasiseks. Ilgainiui kito žmonių požiūris į tam tikrą paslaugą ir ji tapo reikalinga. Natūralu, kad siekiant ką nors pakeisti – reikia nebijoti elgtis kitaip, nei visi.

3. Motyvacijos gebėjimas. Dažniausiai verslininkai būna lyderiai, kurie moka įkvėpti kitus. Žinoma, turima ir kitokių pavyzdžių, tačiau kalbant apie daugumą – tai charizmatiškos asmenybės.

4. Universalumas. Verslu užsiimantys žmonės dažniausiai labai universalūs, kadangi tą patį dalyką skirtingiems žmonėms jie geba pateikti taip, kaip klausytojui labiausiai patinka. Gebėjimas prisitaikyti – labai patogus bruožas versle.

5. Pasiryžimas naujovėms. Versle taip jau yra, kad ne viskas sekasi tolygiai ir taip, kaip galima norėti. Tai reiškia, kad asmuo turi pamiršti rutiną. Kiekvieną dieną jo gali laukti nauji iššūkiai ir galimybės. Pavyzdys Lietuvoje 2013 m. atsirado nauja verslo forma – mažoji bendrija ir ne vienas verslininkas, vietoj UAB steigimo, rinkosi būtent šią verslo formą.

6. Stipri psichologija. Būtina būti stipriai asmenybei jeigu norite, kad verslas jūsų nesužlugdytų. Tiesiog kitu atveju asmuo dėl nesėkmių gali palūžti.

7. Darbas kiaurą parą. Iš šalies gali pasirodyti, kad verslininkai niekada nedirba. Priešingai, jie dirba kur kas daugiau nei 40 valandų per savaitę. Žinoma, asmuo nebūtinai turi būti darboholikas. Paprasčiausiai, jis turi būti kupinas jėgų ir noro siekti naujovių.

8. Drąsa. Turbūt ne vienas žmogus svajoja apie tai, kaip galėtų užsiimti nuosavu verslu. Išties, daugelis net turi labai geras idėjas, tačiau paprasčiausiai bijo žengti lemtingą žingsnį, kuris gali garantuoti sėkmę. Verslininkai kiekvieną dieną susiduria su iššūkiais.

9. Nuoširdumas. Daugelis žmonių nuosavą verslą pradėjo tuomet, kai norėjo padėti kitiems. Paprasčiausiai siekė, kad ir jie galėtų džiaugtis ta idėja, kurią puoselėja naujasis verslininkas. Nuoširdumas ir siekis padėti kitiems – būtinas ir reikalingas.

10. Meilė sau. Kad ir kaip neįprastai skambėtų, dažniausiai verslininkai tikrai save myli. Gali pasirodyti, kad ir stengiasi todėl, kad gebėtų suteikti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Tiesa, psichologai tvirtina, kad dažniausiai meilė sau atsiranda ilgainiui puoselėjant verslą, kadangi žmogus pamato, kad jam sekasi, o tai skatina jo pasitikėjimą savimi pačiu.

Jeigu manote, kad laikas įgyvendinti savo idėjas, kadangi pagal sąrašą esate puikiai tam pasirengęs ir turite visas savybes, kurios gali užtikrinti sėkmę – rekomenduojame perskaityti kelias knygas, kurios naudingos pradedančiajam verslininkui.

- David Ogilvy “Ogilvy on Advertising”

- Claude Hopkins “My Life in Advertising”

- Dan Kennedy “The Ultimate Sales Letter: Attract New Customers. Boost your Sales”

- Joseph Sugarman “The Adweek Copywriting Handbook: The Ultimate Guide to Writing Powerful” Advertising and Marketing Copy from One of America’s Top Copywriters”

- Tony Hsieh “Delivering Happiness: A Path to Profits, Passion, and Purpose”


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …