Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

JAVŲ KOMBAINAI LIETUVOJE


javų kombainas
Lietuviškas oras labai permainingas, tad kartais juo negalima pasitikėti. Nieko keisto, kad daugelis ūkininkų javapjūtės laukia su dideliu nerimu. Ne visada oras būna palankus javų nupjovimui ir sutvarkymui, tad tik kokybiška technika garantuoja, kad darbai pavyks sėkmingai. Šio tipo technikai dažniausiai keliami bene didžiausi reikalavimai. Jeigu pasirenkant traktorių į tam tikrus aspektus žiūrima pro akis, tai kombainai privalo atitikti visus pirkėjo nustatytus reikalavimus. Tik taip užsitikrinsite, kad technika sėkmingai atliks jai skirtą darbą.

Javų kombainai Lietuvoje dažniausiai būna savaeigiai. Smulkiau jie klasifikuojami pagal:
 1. Trys pagrindinės grupės: klavišiniai, hibridiniai, su kūlimo-separavimo būgnu (vienu arba dviems).
 2. Pagal kūlimo aparatą: vieno būgno, dviejų arba daugiabūgniai.
 3. Pagal važiuoklę: ratiniai, pusiau vikšriniai, vikšriniai.
Javų kombainai pasirenkami pasikonsultavus su mūsų komandos profesionalais. Įvertinę kiekvieno kliento poreikius, stengiamės pasiūlyti tai, kas labiausiai patenkintų jo reikalavimus.

Šiuo metu Lietuvoje savo produkciją teikia daugiau nei 100 skirtingų kombainų gamintojų, tad kuo daugiau kriterijų įvertinsite – tuo geresnį variantą pavyks pasirinkti.

Kombaino našumas

Atitinkamai, kokio dydžio javų lauką turite, reikia įsigyti konkretaus galingumo techniką. Siekiant suvokti, kokio galingumo kombainas Jums reikalingas – įvertinkite lauko plotą bei įrangos našumą.

Našumas (ha/val.) = kombaino greitis x pjovimo plotas x K1 (laiko naudojimo koeficientas) /1000

Logiška, kad kuo didesnį lauką apdirbti teks – tuo galingesnės įrangos reikės. Mūsų teikiama DEUTZ – FAHR produkcija atitinka aukščiausius reikalavimus. Šios firmos kombainai puikiai tinka tiek dideliems ūkininkams, tiek nedidelius javų laukus turintiems asmenims. Kaina nėra didelė, o nauda – neapskaičiuojama.

Ekonomija

Javų kombainas dažniausiai perkamas 10-čiai ar 20-čiai metų. Kartais dar ilgesniam laiko tarpui. Svarbiausia, tinkama priežiūra garantuos, jog technika sėkmingai veiks ilgą laiką. Kombaino išlaikymo išlaidas paprasčiau galima skirti į laikinas ir nuolatines. Įvertinę kaštus, paprasčiau suvoksite, kokios Jūsų galimybės įsigyti įrangą.

Kuomet perkate kombainą – rekomenduojame atkreipti dėmesį į tam tikrus veiksnius, kurie vėliau Jums gali kainuoti tam tikras papildomas išlaidas.
 • Kiek preliminariai gali kainuoti įsigytos technikos remontas tuomet, kai iškils kokios nors problemos? DEUTZ – FAHR Lietuvoje žinoma kompanija, tad nesunkiai atrasite reikiamas detales.
 • Kokios yra atsarginių dalių arba priedų kainos.
 • Kiek įsigytai technikai reikės skirti investicijų į kurą.
 • Kiek kainuos papildoma įranga, kuri kombainą padaro dar funkcionalesniu?
 • Kiek reikės samdyti žmonių, užtikrinančių, kad kombaino darbas būtų tikslingas? O gal įranga tokia funkcionali, kad papildomai neteks investuoti pinigų į samdinius?
Kombaino charakteristika

Detali charakteristika prie kombaino aprašymo padės suvokti, ką tiksliai perkate. Konsultacijos su profesionalais padės įvertinti, ar pasirinkimas Jus tenkina.
 1. Vieni kombainai labiau tinka žemoms augalų kultūros, o kiti – aukštaūgėms.
 2. Platūs kombaino ratai labai dažnai naudojami nelygiuose laukuose, kadangi dėl platumo jie gali nesunkiai įveikti net ir sudėtingus ruožus.
 3. Galima įsigyti kombainą, kuris yra varomas visais keturiais ratais. Tai kur kas galingesnis prietaisas, kuris padeda greičiau įvykdyti tam tikrus darbus.
 4. Skirtingų kultūrų apdorojimui gali būti reikalingi skirtingi adapteriai.
Laukų pobūdis

Kuo laukas siauresnis arba mažesnis – tuo mažesnių matmenų kombainas tinka. Didelio javų kombaino pirkimas nedideliam žemės plotui ne palengvins, tačiau priešingai – kur kas labiau apsunkins darbus. Jeigu laukas yra nelygus – tokiu atveju reikia specialių pjautuvų, kurie sugebėtų skirtingo aukščio vietose tvarkingai nupjauti augalus.

Priežiūra

Jeigu norite, kad javų kombainas sėkmingai peržiemotų – tokiu atveju prietaisą rekomenduojame laikyti sausoje, erdvioje ir nuolatos vėdinamoje patalpoje. Deja, dėl dydžio ne visada pavyksta atrasti tinkamą garažą ir kombainai žiemos metu būna paliekami be priežiūros lauke. Tokiu atveju rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti, kaip padėti įrangai sėkmingai peržiemoti.

DEUTZ–FAHR – geriausias pasirinkimas

Profesionalią žemės ūkio techniką teikianti kompanija garantuoja, kad įsigyta įranga tarnaus ilgai ir sėkmingai. Ilgametė patirtis padėjo profesionalams sukurti tokius kombainus, kurie panoksta net ir išrankiausių asmenų poreikius. Tuo pačiu mūsų komanda glaudžiai komunikuodama su tiekėjais stengiasi pagerinti pristatymo kokybę ir tuo pačiu atsižvelgdami į klientų lūkesčius teikia geriausias technikos pardavimo paslaugos.

Kad javų kūlimas – būtų tikras malonumas.

Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …