Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kodėl jums reikalinga siuvimo mašina

siuvimo mašina
Siuvimas, siuvinėjimas, drabužių ar aksesuarų modeliavimas gali būti pomėgis, gyvenimo būdas ar pragyvenimo šaltinis. Siuvėjo specialybė yra tarp dešimties populiariausių amatų, tad natūralu, jog kiekvienas namuose turi ne tik adatą ir siūlą, bet kyla pagunda įsigyti ir siuvimo mašiną. Jei svarstote kokią rinktis ir ką reikia žinoti, pateiksime keletą praktiškų patarimų.

Apsispręskite kokios funkcijos jums reikalingos

Skirtingos siuvimo mašinos geriau atlieka vienus ar kitus darbus. Kitaip sakant, yra specializuotos. Vienos labiau tinkamos lopyti drabužius, kitos siūti sudėtingo kirpimo modelius, trečios taikomiesiems darbams. Taigi, pagalvokite, kurie iš šių darbų jums svarbesni: 
  • Drabužių taisymas – lopysite, atlenkinėsite, prisiuvinėsite detales prie audinio ir kt. 
  • Nesudėtingo sukirpimo drabužių siuvimas – siūsite aprangą kūdikiams ar vaikams, trikotažinius drabužius, prijuostes, sijonus, keisite užtrauktukus ir kt. 
  • Sudėtingų modelių drabužių siuvimas: kostiumai, paltai, kelnės, drabužiai iš storesnių audinių – odos, vilnos, filco ir kt. 
  • Taikomieji darbai – siuvinėjimas, sagų įsiuvimas, kraštelių apsiuvimas ir pan. 
Jei neapsisprendžiate kas svarbiau ir aktualiau, rinkitės kuo universalesnę siuvimo mašiną, atliekančią daugiau funkcijų.

Universalesnė siuvimo mašina nebūtinai reiškia sudėtinga ir brangi. El.parduotuvėje https://www.b-a.eu/c1555/Siuvimo-masinos platus pasirinkimas įvairių siuvimo mašinų įvairiam biudžetui, tad tikrai yra iš ko pasirinkti. 

Kodėl nereikia bijoti investuoti į siuvimo mašiną

Net jei nesate patyrusi siuvėja, o tik mėgaujatės siuvimo procesu ar tik mokotės, nebijokite įsigyti brangesnę, kokybiškesnę siuvimo mašiną, kuri atliks daugiau funkcijų. Pirmiausia, pasisiūti pačiam yra pigiau. Be to, galima pasisiūti vienetinį modelį. Juk tikrai ne vieną kartą este atsidūrusi situacijoje, jog nerandate ką įsigyti, drabužiams, kuriuos matuojatės parduotuvėje vis kažko trūksta, o žvelgiant į save veidrodyje kyla mintis, jog pati pasidarytumėt geriau. Ir taip, tai įmanoma. Savo rankomis kurtas ir siūtas drabužis bus unikalus, vienetinis ir būtent toks, kokio norėjote. Beje, apsivilkus savo pačios apsisiūtą drabužį, užplūdęs pasididžiavimas vertas milijono.

Siuvimas, drabužių pataisymas ir perdarymas yra prisidėjimas prie ekologijos. Juk gyvenant mūsų kūno proporcijos kinta, drabužius išaugame arba šie tampa per dideli. Galint juos perdaryti, prisidedame prie gamtos išsaugojimo. Vietoj to, kad išmestume ir vėl pirktume, atnaujiname drabužį ir vėl turime ką apsivilkti neleidžiant be reikalo pinigų.

Yra argumentuojančių, jog susiūti prairusią siūlę, atlenkti kelnes ar pakeisti užtrauktuką galima ir nunešus drabužį į siuvimo atelje. Galima, tačiau apsimoka, jei to prireikia tikrai itin retai. Siuvant dažniau, labiau apsimoka turėti siuvimo mašiną namuose. Be to, siuvimo mašina yra puiki atpalaidavimo priemonė, pramoga, hobis, kuris leidžia tobulėti ir patirti kūrybos džiaugsmą. Po įtemptos darbo dienos prisėsti ir pasiūti kokį mažmožį savo vaikui yra pats geriausias poilsis ir malonumas.


Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …