Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Nauja grindų danga ir šilumos paieškos

Landero trisluoksnis parketas
Vienas iš būsto remonto etapų yra grindų dangos keitimas. Beieškant atrandamas ir Landero trisluoksnis parketas. Labiausiai juo susidomi tie, kuriems aktualu, kad danga būtų tinkama šildomoms grindims. 

Landero teigimu, trisluoksnė parketlentė buvo sukurta kloti ant šildomų grindų. Konstrukcija yra apgalvota, orientuota į stabilumą. Į stabilumą net ir kintant patalpų temperatūrai. Trijų sluoksnių struktūra yra ilgaamžė, o tai aktualu kiekvienam – juk renkantis grindis svarbu, kad jos būtų patikimos, kad praėjus savaitei ar mėnesiui nesusidėvėtų. Visi sluoksniai yra funkcionalūs, vienas kitą papildantys; taip išvengiama deformacijos. Taigi, laikui bėgant pagrindas išlieka stabilus. 

Landero trisluoksnis parketas yra su 5Gs užraktu bei „Click“ sistema. Taip parketlentės itin saugiai užrakinamos. Šitaip užtikrinama, kad nesusidarys tarpų ir neatsiras girgždėjimo. Šios ypatybės reiškia tiek elementarų komfortą, tiek ilgaamžiškumą. 

Džiugi žinia galvojantiems apie tokią grindų dangą – ji su minėtomis užrakto sistemomis gali būti klojama vadinamu plaukiojančiu būdu. Kuo tai naudinga? Sutaupoma laiko ir pinigų. O laikas, kaip sakoma, – pinigai. 

Naujos grindys ir šilumos paieškos yra puikiai suderinamos. Tai aišku domintis trisluoksniu parketu. Grindinio šildymo tema veikiausiai aktuali kalbant apie naujus namus. O šiaip trijų sluoksnių konstrukcija pasitarnaus ir naujame, ir senesniame remontuojamame būste.

Jeigu galvojote, kad yra sudėtinga atrasti optimalų dangos variantą, kuris tiktų, kai grindys yra šildomos, perskaitę šias keletą pastraipų tikriausiai pakeitėte nuomonę. Nes Landero trisluoksnis parketas pagamintas galvojant būtent apie tokius poreikius – apie šildymą. 

Kodėl visa tai svarbu? Todėl, kad metų laikas, kuris vadinamas žiema, yra nenuspėjamas – vieną dieną pliaupia lietus, o kitą dieną žemė apledėjusi, vėliau ima dar labiau šalti. Tad ir pamąstoma apie šildomas grindis. Į tai atsižvelgdami pastatų projektuotojai ir šildymo sistemų specialistai irgi įgyvendina grindinio šildymo sprendimus. 

Taigi, Landero trisluoksnis parketas Lietuvoje itin vertinamas, nes atitinka žmonių poreikius. Namie šilta ir jauku, kai sumontuotos ne tik gražios, bet ir praktiškos grindys. Tokios grindys, kurios yra ilgaamžės. Tokios, kurių priežiūra nereikalauja didžiulių pastangų. Suderinami išties svarbūs privalumai. Populiarūs straipsniai

Jūrinė žvejyba Norvegijos fiorduose

Žvejyba Norvegijos fiorduose yra fantastiškas patyrimas. Norvegija turi daugiau nei 20 000 kilometrų pakrantės, tad gan nemažai „derlingos“ vietos jūrinei žvejybai. Čia nereikės daug įmantrių žvejybos reikmenų, yra daugybė žuvų rūšių, o zvejyba yra tinkama visais metų laikais.
Jums nereikės žvejybos licencijos žvejojant fiorduose, todėl bus lengviau planuojant ir pareikalaus mažiau išlaidų, nei kiti žvejybos būdai Norvegijoje. Ar jau minėjau, kad Norvegijos fiordai yra nepaprastai gražūs? Tai sukurs įspūdingą žvejybos aplinką.
Kaip jau minėjau, fiorduose nereikia licencijos, tačiau atsiminkite, kad aplink krantus, kur upės įteka į fiordus, galite atsidurti vietoje, kur licencija yra reikalinga. Tai gali būti traktuojama, kaip žvejyba upėje.
Žvejyba nuo kranto ar molo
Viena iš geriausių jaukų žvejybai nuo molo ar kranto yra norvegiškas jaukas vadinamas Stingsild. Jos yra daromos įvairių svorių ir spalvų. Šie jaukai imituoja silkes ir yra labai efektyvūs žvejojant įvairių rūšių menkes. Jeig…

Kada automobilių nuoma – geriausias sprendimas?

Daugelis sutiktų, kad transporto priemonės išlaikymas reikalauja nemažai išlaidų ar net streso. Įvairūs gedimai, detalių keitimas, draudimas, priežiūra, kad automobilio išvaizda išliktų tokia pat kaip tądien, kai jį įsigijote, ir panašūs dalykai atima tikrai daug laiko bei pastangų. Na, o jei nepagalvoję įsigijote jau naudotą automobilį iš ne itin patikimų pardavėjų, galite susidurti su nebepataisomomis problemomis, kurios dažnai kelia didelį pavojų vairuojant. Automobilių nuoma – plačiai paplitusi paslauga, keičianti nusistovėjusį požiūrį į transporto priemonių naudojimą bei leidžianti išvengti visų išvardintų problemų, su kuriomis susiduria nuosavus automobilius turintys žmonės. Kokiais atvejais automobilių nuoma išties naudinga?

Jei automobiliu važinėjate retai
Yra žmonių, kuriems automobilis reikalingas labai retai. Pavyzdžiui, gyvenantiems strategiškai patogiose vietose, iš kurių darbas, prekybos centrai ir visi „karštieji“ taškai – pasiekiami ranka. Arba tiems, kuriems automobi…

Kam reikalinga erotinė fotosesija?

Jeigu norite atskleisti savo moterišką grožį, pademonstruoti aistrą ir savo natūralų gebėjimą vilioti, tuomet erotinė (dar kitaip vadinama buduaro) fotosesija taps puikiu pasirinkimu. Nors erotinė fotosesija įprastai asocijuojasi su nuogumu, tai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas – labai dažnai moteris netgi visiškai nenusirengia, o tik pademonstruoja nuogą petį ar apsirengia labiau peršviečiamą drabužėlį – turbūt daugelis žino, kad labiausiai vilioja paslaptis, o ne nuogut nuogutėlis kūnas, taigi, tas pats galioja ir šiuo atveju.
Erotines fotosesijas dažniausiai renkasi jaunos merginos, norinčios įamžinti savo nuostabų kūno grožį. Tai itin populiari paslauga, skirta jaunosioms – norėdamos vestuvių ryte nustebinti savo vyrą gražiomis, šiek tiek vulgarokomis arba švelniai erotiškomis nuotraukomis, jos paslapčia atlieka buduaro fotosesiją dar gerokai prieš vestuves.
Erotinės nuotraukos dažniausiai skatina fantaziją, tačiau jos gali būti ir labai jausmingos, švelnios, pašėlusios. Iš …