BOBCAT nuoma ir mažųjų ekskavatorių panaudojimo galimybės


BOBCAT nuoma
Universalūs BOBCAT ekskavatoriai vis dažniau naudojami ne tik didesnių apimčių statybos darbuose, bet ir įprastoje namų ūkio veikloje. Kitaip sakant, BOBCAT nuoma sparčiai populiarėja ne tik tarp didžiųjų statybos bendrovių, bet ir tarp individualių asmenų. Šios technikos populiarumą lemia BOBCAT manevringumas ir plačios technikos pritaikymo galimybės.

Nuomos bendrovės teigia, kad kompaktiški ekskavatoriai yra populiariausias BOBCAT modelis, sulaukiantis itin didelio pirkėjų dėmesio ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Įmonės ir individualūs asmenys, kurie minėtąja technika naudojasi intensyviai ir dažnai, dažniausiai ekskavatorius perka asmeniniam naudojimui. Tai itin palankus sprendimas, leidžiantis taupyti nuomos pinigus ir garantuojantis, kad ekskavatorius bus po ranka tuomet, kaip jo labiausiai reikės. Vis dėlto, verta paminėti, kad nauja technika kainuoja gana daug, todėl kur kas dažnesnis pirkėjų pasirinkimas – dėvėtų ekskavatorių įsigijimas. Šie nėra apsaugoti nuo gedimų ir, deja, brangiai kainuojančių remonto darbų, be to, ekskavatoriaus turėtojas privalės spręsti technikos sandėliavimo klausimus. Šiuo atveju BOBCAT nuoma padeda sumažinti minėtųjų rūpesčių bagažą – didžiosios nuomos bendrovės siūlo naujausius ekskavatorių modelius, rūpinasi įrangos pristatymu ir remontu, todėl sugedusi technika keičiama naujais modeliais, užtikrinant sistemingą darbų plėtrą ir statybos prastovų išvengtį.

BOBCAT ekskavatorių universalumas leidžia juos pritaikyti plačiam darbų spektrui. Populiariausia minėtosios technikos panaudojimo sritis – žemės lyginimas ir reljefo koregavimo darbai. Dirbant su minėtąja technika, žemės plotai gali būti išlyginami itin greitai ir efektyviai. Specialistai teigia, kad tokių rezultatų negali užtikrinti jokia kita sunkioji technika. Itin dažnai ekskavatoriai naudojami ir kasimo, medžiagų pervežimo darbams. Įrangos mobilumas ir manevringumas užtikrina sklandų technikos naudojimą net ir sunkiai pasiekiamose vietose, todėl BOBCAT modeliai gali būti naudojami ten, kur kita sunkiasvorė technika negalėtų būti eksploatuojama. BOBCAT manevringumas ir galimybė prisitaikyti prie įvairaus aukščio reljefo leidžia atlikti sistemingus žemės lyginimo darbus, nuolydžių ir pakilimų formavimo užduotis.

Kompaktiški ekskavatoriai neretai pritaikomi ir gerbūvio užduotims, trinkelių klojimo ar vejos įrengimo darbams. Profesionali technika padeda paruošti žemę, užtikrina sklandų ir greitą minėtiesiems darbams reikalingų medžiagų pervežimą. Bendrovės, kurių pagrindinė veiklos sritis – technikos nuoma, tvirtina, kad ekskavatoriai itin dažnai naudojami ir išklotos velėnos ar natūralios vejos priežiūrai, t. y. žolės tręšimui ar laistymui. Tinkamai parinkta įranga sumažina aplinkos tvarkymo rūpesčius, užtikrina ne tik greitus, bet ir produktyvius rezultatus.