Dažų plaukams pasirinkimasGražūs plaukai dažniausiai yra tokie, kurių spalva labiausiai patinka jų savininkui. Šiuo metu dažai plaukams suteikia galimybę kiekvienam turėti tokios spalvos plaukus, kokių norisi. Ir kalbame tikrai ne tik apie rudus arba geltonus, kurie yra pasirenkami dažniausiai, tačiau ir apie mėlynus, žalius – bet kokius. Gera, kad plaukai tuomet atrodo tobulai, tačiau reikia nepamiršti, kad prioritetas turi būti jų sveikata. Tad tinkamos plaukų priežiūros priemonės blondinėms ir šatenėms – turi būti greta dažų pakuočių.
Sudėtis

Verta kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Ypač dėl to, kad šiuo metu rinkoje siūlomi ekologiški plaukų dažai gali būti lygiai tokie patys kokybiški. Mitas, kad jie nedažo gerai. Taip pat nepamirškite, kad geri dažai yra tokie, kurie leidžia džiaugtis ne tik norima spalva, tačiau ir negadina plauko.
Ekologija

Pasikartosime, kad ekologiški dažai džiugina kokybe. Taip pat galima rasti tokius, kurie yra kurti saugant gamtą. Tuomet galite atrodyti puikiai bei būti ramiu, kad dėl to nėra jokios neigiamos įtakos Jūsų plaukams.
Kaina

Rinktis galima ir pagal kainą. Nereikia rinktis nei labai brangių, nei labai pigių, kadangi kaina ne visada tiksliai nurodo kokybę. Visgi, yra tam tikri rinkos įkainių rėžiai ir kai dažai kainuoja labai pigiai, tikėtina, kad jie bus pagaminti iš prastos kokybės sudėtinių dalių.
Gamintojas

Verta kuo daugiau dėmesio skirti r gamintojui. Galima skaityti kitų žmonių komentarus, kurie padės suprasti kas ir kaip. Kuo daugiau panašių nuomonių bus – tuo paieškos bus greitesnės.
Poveikis

Žiūrėkite, ar dažai geba tik pakeisti spalvą, ar turi ir daugiau funkcijų. Pavyzdžiui, šiuo metu galimi yra ir tokie, kurie drėkina plaukus, juos maitina.
Spalva

Galiausiai, svarbiausias aspektas yra spalva. Reikia, kad plaukai atrodytų taip, kaip jums labiausiai patinka. Tai yra visa ko esmė/

Šiuo metu norimus dažus galima pirkti internetu. Tai yra labai patogu, kadangi ne tik sutaupysite daug laiko paieškoms, tačiau ir galite kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, kurios leis sutaupyti bei mėgautis pasirenkamų dažų kokybe.Komentarai